2003 Black and White Drawing

BLACK AND WHITE DRAWING DIVISION 2003

NAME SCHOOL
blackwhite


1. Drew Schmidt

Trinity Valley

2. Abel Serna

Trinity H. S.

3. Samantha Sprankel

Boswell

4. Megan Kincheloe

Trinity H. S.

5. Tyler Johnson

Colleyville



HONORABLE MENTIONS


1. Michelle Vauk

Colleyville

2. Lauren Camp

Burleson

3. Don Fredman

Colleyville

4. Abel Serna

Trinity H. S.

5. Whitney Cook

Weatherford High


6. Michael Qualis

Arlington


7. Chase Johnson

Boswell


8. Sarah Kim

Trinity H. S.


9. James Tillotson

Trinity H. S.





SPECIAL AWARDS



1. Carrie Mathews

Joshua High


2. Brian Jones

Trinity H. S.


3. Collin Veitenheimer

Weatherford  NWAA Award





ACCEPTANCE AWARDS



1. Shaina Ferris

Trinity H. S.


2. Kincaid Benson

Cleburne


3. Josh Harding

Trinity H. S.


4. Daniel Jong

Colleyville


5. Evan Perry

Travis Ave.


6. Jin Kim

Trinity H. S.


7. Lauren Cano

Trinity H. S.


8. Tabatha Bunch

Trinity H. S.


9. Gabi Santiago

Colleyville


10. Allison Packard

Colleyville


11. Jake Constantine

Colleyville


12. Jake Constantine

Colleyville


13. Lauren Cano

Trinity H. S.


14. Tina Yu

Trinity H. S.


15. Kayla Hsieh

Trinity H. S.


16. Kathleen DeFroy

Trinity H. S.


17. Nathan Newcomb

Trinity H. S.


18. Chris Campbell

Arlington


19. Derek Schell

Trinity Valley


20. Ozioma Lgbokide

Fossil Ridge


21. Caroline Stancukas

FWCD


22. Tabitha Bangs

Fossil Ridge


23. Jake Constantine

Colleyville


24. David Munoz

Venus


25. Alan Torres

Weatherford


26.Whitney Cook

Weatherford


27. Dihanna Medauer

Weatherford


28. Michael Greene

Weatherford


29. David Dunn

Colleyville


30. Joseph Joung

Trinity H. S.


31. Paul Adams

TVS


32. Jasmine Whitis

Stephenville


33. Chase Johnson

Boswell


34. Alan Torres

Weatherford


35. Chris Lopez

Trinity H. S.


36. Cha Hyung Hunt

J. Martin


37. Jarod Seymore

Boswell


38. Chance McGee

Lamar


39. Chase Johnson

Boswell


40. Christine Chasse

Boswell


41. Brian Cadle

J. Martin


42. Elizabeth Baker

TVS


43. James Tillotson

Trinity H. S.


44. Gennifer Tannehill

Venus


45. Gennifer Tannehill

Venus


46. Brian Jones

Trinity H. S.


47. Chris Lopez

Trinity H. S.


48. Feug (Peter) Zhad

Trinity H. S.


49. Neale Clark

TVS


50. Emma Tomiak

Nolan


51. Rachael Wilkes

Trinity H. S.


52. Emily Scott

TVS


53. Colby Ryan

Boswell


54. Michael Greene

Weatherford


55. Andrea Byrd

Burleson


56. Marc Martinez

Aledo


57. Jennifer Shaver

Trinity H. S.


58.Rachel Hockaday

Boswell

This page last updated 03rd Jun 2013